Realizacja kolejnego zadania projektowego z projektu (Nie)zwykła matematyka była okazją do powtórzenia działań na ułamkach dziesiętnych, przybliżeń oraz zamiany jednostek w klasie 7a. Zrealizowaliśmy zadanie czwarte z modułu III – ile kosztuje kilogram przypraw?
Data dodania: 2023-10-22 22:19:31
Data edycji: 2023-10-22 22:19:42
Ilość wyświetleń: 551
Konkursy
Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!