• 100 - lecie naszej szkoły

  • Bal Niepodległości

Copyright 2020 - 123

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2020/2021

L.P

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

Nr sali

1.

Biesiada Piotr

Tutoring szkolny

środa

11.00-12.00

Biblioteka

2.

Bożena Borcz

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 4

wtorek

13:20-14:00

36

3.

Brzytwa Dawid

Kółko plastyczne

poniedziałek

14.10-14.55 15.00-15.45

37

4.

Cecha Jolanta

Zajęcia teatralne

środa

8.50-9.35

30

5.

Ciepluch Małgorzata

Rozwijanie zdolności matematycznych kl.1a

poniedziałek

wtorek

11.30-12.15

11.30-12.15

28

28

6.

Czapla Jolanta

-

-

-

-

7.

Flak Elżbieta

„Jak się uczyć” – trening ortograficzny

„Edukacja globalna”

„Bądź przedsiębiorczy”

wtorek


środa

poniedziałek

8.50-9.35

13.20-14.05

13.20-14.05

27

32

8.

Gregorczyk Ilona

-

-

-

-

9.

Gwóźdź Agnieszka

-

-

-

-

10.

Jarek Magdalena

Nauka gry na flażolecie  - klasa 2a

poniedziałek

11.30-12.15

33

11.

Jarosławska –Boszke Elżbieta

Zajęcia dodatkowe z informatyki kl 4-6

poniedziałek

13.20-14.05

35

12.

Jaworska Dorota

Zajęcia plastyczno -multimedialne

środa

11.30 - 12.30

 

13.

Jedlińska – Nowak Agata

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne w  kl 4b

Realizacja projektów edukacyjnych 5a

poniedziałek

 

Środa

12.30-13.15

 

12.30-13.15

20

14.

Kaczmarek Edyta

Nauka pływania

Od najmłodszych lat z piłką za pan brat kl. 3b

czwartek

piątek

18.45-19.30

15.00-15.45

L.O im. B. Prusa

Sala gimnastyczna

15.

Kaczmarska Monika

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

Kl. 6c, 6b

Kl 7b, 7c

 

wtorek

czwartek

 

8.00-8.45

8.00-8.45

 

25

25

16.

Kiołbasa Alicja

8b – zajęcia przygotowujące do egzaminu

piątek

14.10-14.55

39

17.

Kopczyńska Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego

wtorek

14.55-15.45

26

18.

Kuchta Anna

 

Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne kl. 3a

poniedziałek

wtorek

10.35-11.20

14.10-14.55

21

21

19.

Lewanda- Adamczyk  Małgorzata

Zajęcia plastyczno - multimedialne

czwartek

11.45 - 12.45

 

20.

Lichwała Dorota

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego – kl 5a

„Piękno polskiego języka”

„Sztuka pisania różnych form wypowiedzi”

Środa

Poniedziałek

Wtorek

13.20-14.05

8.00-8.45

14.10-14.55

26

26

39

21.

Machaj Katarzyna

Przygotowanie do I Komunii Św

Czwartek/niedziela

18.30/10.30

kościół

22.

Mikołajek Radosław

Nauka pływania

Od najmłodszych lat z piłką za pan brat kl. 3a

Czwartek

środa

18.45-19.30

15.00-15.45

L.O im. B. Prusa

Sala gimnastyczna

23.

Mól Katarzyna

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl 8b

czwartek

8.50-9.35

39

24.

Pałka Agnieszka

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl 2b

Poniedziałek

Piątek

12.30-13.15

11.30-12.30

20

20

25.

Rodrigo Agnieszka

Zajęcia dodatkowe z matematyki- klasy 4

piątek

poniedziałek

8.00-8.45

8.00-8.45

36

20

26.

Rusak Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z matematyki 7c

„Z matematyką za pan brat”

Rozwijanie umiejętności matematycznych 6a

poniedziałek

piątek

8.00-8.45

8.00-8.45

24

24

27.

Siwek Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z chemii

środa

8.00-8.45

 

28.

Snarska Urszula

Zajęcia teatralno-biblioteczne kl. 1b

Czwartek

Wtorek

11.30-12.15

11.30-12.15

 

29.

Stefaniak Agnieszka

Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne kl. 3b

Wtorek

Środa

12.30-13.15

11.30-12.15

 

30.

Suder Małgorzata

-

-

-

-

31.

Tabak Wojciech

Zajęcia z nauki gry na instrumencie - Ukulele

czwartek

13.20-14.05

19

32.

Wawrzyk Adam

-

-

-

-

33.

Wesołowska Urszula

Zajęcia dodatkowe z matematyki – kl 7b

Wtorek

(co 2 tygodnie)

8.00-8.45

19

34.

Włosowicz -Marzec Regina

„Bądź Eko”

Piątek

14.10-14.55

 27

35

Żabnicki Mariusz

Kółko historyczne

czwartek

8.00-8.45

37

 

f t g m

Copyright © 2003 – 2018 Szkoła Podstawowa nr 4
im. Juliana Tuwima w Sosnowcu.