• 100 - lecie naszej szkoły

  • Bal Niepodległości

Copyright 2020 - 123

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

nazwisko i imię

rodzaj zajęć

dzień i godzina

ilość godzin

miejsca

1.       

Borcz Bożena

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
Konwersacje z języka angielskiego

Poniedziałek  13.45 – 14.30

 

Czwartek 13.45 – 14.30

1h

 

1h co 2 tyg.

36

 

36

2.       

Cecha Jolanta

Zajęcia wyrównawcze

Kółko teatralne

Piątek  12.45 – 13.30

Poniedziałek  12.45 – 13.30

1h

1h co 2 tyg.

30

3.       

Ciepluch Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek  13.30 – 14.15

1h

 

4.       

Elżbieta Flak

Jak się uczyć?

Środa 13.30 – 14.30

1h

 

5.       

Jarek Magdalena

„Wiem, że potrafię”. Zajęcia twórczego myślenia.

poniedziałek 11.4 -12.25

1h

26

6.       

Kaczmarek Edyta

Nauka i doskonalenie pływania.

Czwartek 18.00 – 19.00

1h

LO im. B.Prus

7.       

Kaczmarska Monika

„Z językiem polskim za pan brat”. Zajęcia dodatkowe (wyrównawcze) dla klas V.

Czwartek 13.45 -14.30

1h

25

8.       

Kopczyńska Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego dla klas VII i VIII

Piątek 14.40 -15.25

1h

s.19

9.       

Lichwała Dorota

 

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klasy IV.

Środa  13.45 – 14.30

1h

26

10.   

Machoń Marzena

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas VIII.

Poniedziałek 13.45 – 14.30

1h

39

 

11.   

Masłoń Joanna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klasy VIII B.

Zajęcia wyrównawcze dla klasy IV

Poniedziałek 13.45 – 14.30

 

Poniedziałek 12.45 – 13.30

1h

 

1h

38

 

38

12.   

Mikołajek Radosław

Nauka i doskonalenie pływania.

Czwartek 18.00 – 19.00

1h

LO im. B.Prus

13.   

Pałka Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 10.45 – 11.30

1h

32

14.   

Rusak Małgorzata

Zajęcia dla klas 5 i 6

Czwartek 13.45 – 14.30

1h

24

15.   

Siwek  Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z chemii

Czwartek 14.40 – 15.25

1h

20

16.   

Snarska Urszula

Zajęcia wyrównawcze

Piątek 9.50 -10.35

1h

28

17.   

Stefaniak Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze

środa 12.45 – 13.30

1h

 

18.   

Tabak Wojciech

Nauka gry na ukulele

Czwartek 14.40 – 15.25

1h

19

19.   

Wawrzyk Adam

Kółko szachowe

Piątek 14.40 – 16.25

2h

35

20.   

Wesołowska Urszula

Zajęcia wyrównawcze dla klasy

Czwartek 8.00 – 8.45

1h co 2 tyg.

 

21.   

Włosowicz – Marzec Regina

Zajęcia rozwijające

Środa 13.45 – 14.30

1h

27

22.   

Żabnicki Mariusz

Kółko historyczne

Środa  8.00 – 8.45

1h

37

 

f t g m

Copyright © 2003 – 2018 Szkoła Podstawowa nr 4
im. Juliana Tuwima w Sosnowcu.