• 100 - lecie naszej szkoły

  • Bal Niepodległości

Copyright 2020 - 123

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Bajkowe zadania”

więcej zdjęć

Już po raz XIX Pracownia Matematyki Pałacu Młodzieży w Katowicach zorganizowała Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Bajkowe Zadania”. Z naszej szkoły w eliminacjach wzięło udział 11 trzecioklasistów. Do finału zakwalifikowała się uczennica klasy 3 a Hanna Ziółek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Turniej szachowy

więcej zdjęć

W dniu 20 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział turnieju szachowym organizowanym w Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu. Piątka uczniów z została wyróżniona:

Oskar Kiełczyński II miejsce
Alan Czarniecki IV miejsce
Wyróżnienie zdobyli:
Adam Al Graieb,
Radosław Strokosz,
Michał Konopka.

    Szkoła Podstawowa  nr 4  została sklasyfikowana na III miejscu w turnieju dzięki dobrej grze reprezentujących ją uczniów. Gratulujemy sukcesu.                 

Wygrana w konkursie "Moje wymarzone przejście dla pieszych"

więcej zdjęć

2 października uczniowie odebrali nagrody i dyplomy za udział w konkursie plastycznym pt" Moje wymarzone przejście dla pieszych". Konkurs został zorganizowany przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Zdobywczynią 1 miejsca została uczennica z klasy 1a - Iga Gnyp, drugie miejsce zajęła Julia Cackowska z klasy 1b. Wyróżnienie zdobył również Arkadiusz Brych z klasy 1a. Uczniowie odebrali nagrody z rąk Naczelnika Wydziału Edukacji - Pani Katarzyny Wanic. Po przekazaniu nagród i obejrzeniu krótkiego filmu na temat bezpieczeństwa na drodze -uczniowie zwiedzali budynek Komendy Policji. Zobaczyli m. in. radiowozy policyjne oraz pokój przesłuchań. W doskonałych humorach uczniowie wraz z Panią Magdalena Jarek powrócili do szkoły aby kontynuować dalsze lekcje.

Obcojęzyczny Konkurs Recytatorski

więcej zdjęć

1 lutego 2019 r. nasi uczniowie z klas 7 i 8 wzięli udział w Obcojęzycznym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Sosnowcu, pod hasłem ,,Pory roku". Uczennica kl. 7b Sandra Sadyn zaprezentowała wiersz Williama Shakespeare'a pt.'Winter'. Amelia Hauton z 8b zajęła drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych, prezentując wiersz Roberta Louisa Stevensona pt. 'Winter-Time'. Pierwsze miejsce zajął Wiktor Brzeski, również z klasy 8b, deklamując wiersz w języku rosyjskim Władimira Stiepanowa pt. 'Воробьи' , co po polsku tłumaczymy jako ,,Wróble". Serdecznie gratulujemy.

Siatkówka - finały

 

więcej zdjęć

Mistrzostw Sosnowca w Mini Siatkówce chłopców. Dla nas miejsce tuż za podium, ale wielkie brawa za walkę i grę. Gratulujemy Szkołom Podstawowym nr 22, 33, i 6.

f t g m

Copyright © 2003 – 2018 Szkoła Podstawowa nr 4
im. Juliana Tuwima w Sosnowcu.